• Bizden Haberler

MEDYA İŞÇİLERİ SENDİKASI İLE MEDYA AŞ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZ
MEDYA İŞÇİLERİ SENDİKASI İLE MEDYA AŞ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI.
Medya-İş´ten  Bugün Fidan Yarın Nefes” Kampanyasına destek.
Medya-İş´ Sendikasından ´´Bugün Fidan Yarın Nefes´´ Kampanyasına destek.
Hak-İş Kadın Komitesinden sendikamıza hayırlı olsun ziyareti.
Hak-İş Kadın Komitesinden sendikamıza hayırlı olsun ziyareti.
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yılı kutlu olsun.
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyor, ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlarız.
Güçlü bir demokrasinin temel taşı, halkın haber alma hakkının nüvesi olan, savaş ve doğal afetlerde insanların kaçtığı bölgeye gözü kapalı giden gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlarız.
Barış Pınarı Harekatı´na destek
Türkiye´nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı´na destek amacıyla Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde temaslarda bulundu.
Milletimizin Başı Sağolsun
Milletimizin Başı Sağolsun
İBB Medya A.Ş´deki işten çıkarmaları kınıyoruz
Bugün İBB Medya A.Ş. çalışanı çoğu gazeteci 50 meslektaşımızın iş akdi feshedildi. Medya İşçileri Sendikası olarak toplu iş sözleşme sürecinde olduğumuz MEDYA AŞ’de yapılan bu haksız ve hukuksuz tutumu kınıyor, tüm demokratik haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı ilan ediyoruz.
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlu olsun
Her koşulda doğru ve güvenilir haberin izini süren, zorluklara rağmen sorumluluk bilinciyle bizleri gelişmelerden haberdar etmek için ter akıtan bütün basın emekçilerinin 24 Temmuz Basın ve Gazeteciler Bayramı´nı kutlarız. (Medya İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu)
Lanetliyoruz...
Medya İşçileri (Medya İş) Sendikası 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajında, "15 Temmuz´u unutmadık, unutmayacağız ve unutturmayacağız. Medya İş olarak, vatanımızı, bayrağımızı, ülkemizi ve demokrasimizi korumaya, milletimizin geleceğine kasteden her türlü saldırıya karşı birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz." ifadeleri kullanıldı.
15 Temmuz´u unutmadık, unutmayacağız ve unutturmayacağız
15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye, bir grup hainin başlattığı işgal girişimine sahne olmuş, asker kıyafetine bürünmüş eli kanlı teröristler, millet iradesiyle seçilmiş olan hükümeti düşürerek devlet yönetimini zorbalıkla ele geçirmeye çalışmıştır.
Hak-İş Genel Başkanlığına Mahmut Arslan yeniden seçildi
HAK-İŞ Konfederasyonu 14. Olağan Genel Kurulu 10-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’da toplandı. Genel Kurulun ikinci günü yapılan seçimler sonucunda Mahmut ARSLAN, HAK-İŞ Genel Başkanlığına yeniden seçildi.
  • 1
  • 2
Copyright © 2019 www.medyais.org Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Teknoloji’ye aittir.